Kniha hostů


Petr Matlák
06.07.2018
S firmou pana Tilleho mám jen ty nejlepší zkušenosti.Už příchod k zákazníkovi působí profesionálně; je přesný, dodržuje domluvený termín,je velmi vstřícný, komunikativní. Provedená zakázka je hotova podle domluvy s respektováním požadavků zákazníka, kvalita práce je vysoká, bez nutnosti reklamace. Cenová nabídka je dodržena, pan Tille nenavyšuje cenu po hlavičkou vícenákladů. Je naprosto spolehlivý odborník s širokým polem prováděných prací. Firmu pana Tilleho mohu všem doporučit.
Milan Grund
10.07.2018
Je mi potěšením, že mohu v dnešní době, kdy převládá kvantita nad kvalitou napsat tuto recenzi. Pan Tille je řemeslník, kterých je jako šafránu. Nikdy jsem se nesetkal s tak pečlivým a ochotným člověkem. Jeho firma dokázala mou představu zhmotnit. Od pana Tilleho jsme si nechali vyrobit šatnu, ložnici a koupelnu. Vše předčilo naše očekávání. A to nejen díky zpracování, ale především i díky kreativitě a vstřícnosti pana Tilleho. Já i má žena jsme nadmíru spokojeni. Velmi doporučujeme tuto firmu.
Eva Dlugošová
17.07.2018
Tímto ještě jednou děkuji panu Jindřichovi za kuchyňskou linku,kdy nelze nic jiného napsat, než že je to PAN řemeslník na svém místě. Moje nová kuchyňská linka prostě nemá chybu. Je nám potěšením napsat, že naše v pořadí třetí zakázka byla opět splněna na stopadesát procent.Je to člověk, který vyslechne požadavky, namaluje požadované a co je nejdůležitější, poradí, navrhne a po dohodě se zákazníkem zrealizuje ještě lepší řešení, než si může člověk představit a ví přesně, co je potřeba. DLUGOŠOVI
Jindřich Sýkora
20.08.2018
Nechal jsem si od pana Tilleho postavit zahradni domek a musím všem vřele doporučit jeho práce je velice precizní,zodpovědná a rychlá. Dodržel veškerý termín, udělal vše dle mého přání prostě fortelním způsobem velice doporučuji jeho firmu a budete mít splněny veškeré vaše požadavky profesionálním způsobem. Jsem velice spokojen z jeho prací a velice doporučuji.

Přidat položku:

Autor
Vaše zpráva