Kniha hostů


Petr Matlák
06.07.2018
S firmou pana Tilleho mám jen ty nejlepší zkušenosti.Už příchod k zákazníkovi působí profesionálně; je přesný, dodržuje domluvený termín,je velmi vstřícný, komunikativní. Provedená zakázka je hotova podle domluvy s respektováním požadavků zákazníka, kvalita práce je vysoká, bez nutnosti reklamace. Cenová nabídka je dodržena, pan Tille nenavyšuje cenu po hlavičkou vícenákladů. Je naprosto spolehlivý odborník s širokým polem prováděných prací. Firmu pana Tilleho mohu všem doporučit.
Milan Grund
10.07.2018
Je mi potěšením, že mohu v dnešní době, kdy převládá kvantita nad kvalitou napsat tuto recenzi. Pan Tille je řemeslník, kterých je jako šafránu. Nikdy jsem se nesetkal s tak pečlivým a ochotným člověkem. Jeho firma dokázala mou představu zhmotnit. Od pana Tilleho jsme si nechali vyrobit šatnu, ložnici a koupelnu. Vše předčilo naše očekávání. A to nejen díky zpracování, ale především i díky kreativitě a vstřícnosti pana Tilleho. Já i má žena jsme nadmíru spokojeni. Velmi doporučujeme tuto firmu.
Eva Dlugošová
17.07.2018
Tímto ještě jednou děkuji panu Jindřichovi za kuchyňskou linku,kdy nelze nic jiného napsat, než že je to PAN řemeslník na svém místě. Moje nová kuchyňská linka prostě nemá chybu. Je nám potěšením napsat, že naše v pořadí třetí zakázka byla opět splněna na stopadesát procent.Je to člověk, který vyslechne požadavky, namaluje požadované a co je nejdůležitější, poradí, navrhne a po dohodě se zákazníkem zrealizuje ještě lepší řešení, než si může člověk představit a ví přesně, co je potřeba. DLUGOŠOVI
Jindřich Sýkora
20.08.2018
Nechal jsem si od pana Tilleho postavit zahradni domek a musím všem vřele doporučit jeho práce je velice precizní,zodpovědná a rychlá. Dodržel veškerý termín, udělal vše dle mého přání prostě fortelním způsobem velice doporučuji jeho firmu a budete mít splněny veškeré vaše požadavky profesionálním způsobem. Jsem velice spokojen z jeho prací a velice doporučuji.
Josef Novotný
21.08.2019
Firmu pana Tilleho mohu jen doporučit. S jeho pomocí jsem realizoval kuchyň na míru. Od návrhu, přes výrobu a samotnou montáž na místě vše probíhalo bez chybičky. Veškeré požadavky byly splněny a to i ty, na které člověk přijde až následně při každodenním používání. Jsem rád, že se u nás najde ještě poctivý český šikovný řemeslník a né pouze velké nadnárodní firmy.
Vladimīr Novák
22.12.2020
Pana Tilleho mohu vřele doporučit. Skvělý přístup a ještě lepší výsledek. Opravdu profesionální práce👍
Růžena Kozlerová
14.02.2023
Velmi profesionální přistup,spolehlivost,preciznost a hlavně kvalita. Můžu všem jen doporučit. Přeji hodně zákazníků.
Alena Ševčíková
14.06.2023
Děkuji panu Tillemu za skvělé odvedenou práci na zakázce .Nechala jsem si od něho postavit na zahradě chatku.Mohu vřele doporučit, výborná spolupráce,vstřícnost a ochota. Přeji hodně zákazníků do dalších let

Přidat položku:

Autor
Vaše zpráva